f
Galeria fototapet Fototapety dla dzieci Nasze wzory fototapet Fototapeta na zamówienie Znajdź wzór Fototapeta Montaż fototapet Fototapety.org - strona główna
Aranżacje


Oferta

/DZIAŁ/FOTOTAPETY

Fototapeta lateksowa 220g: tapety są drukowane na gładkiej fototapecie, o grubości 220 g, wodoodporne i odporne na rozdarcia. Materiał jest wysokiej jakości tapetą lateksową, która wpływa na zwiększoną odporność tapety. Tapeta jest nieporównywalnie lepsza jakościowo od tapet marketowych.

Fototapeta winylowa na podłożu fizelinowym z atestem niepalności B1: gładka. Zalecana do ekspozycji w salonach, przedpokojach i łazienkach. Do pomieszczeń i przestrzeni publicznych, do wnętrz o dużym nasileniu ruchu. Materiał jest grubszy od fototapety lateksowej. Fototapetę winylową klei się na styk. 

Fototapeta strukturalna winylowa na podłożu fizelinowym z atestem niepalności B1: gładka ( dostępne struktury: piasek, płótno ): Gruba tapeta, przykrywająca niedoskonałości ściany. Wygodna w aplikacji. Widoczna struktura płótna lub piasku, możliwość laminacji płynnej - werniks.

 

/DZIAŁ/ NAKLEJKI/OKLEINY

Okleina samoprzylepna na meble z laminatem: specjalistyczna folia przeznaczona do klejenia mebli, ścian, płyt meblowych. Aplikacja przyjazna klientowi, okleina z laminatem zabezpieczającym

Fototapeta pod szkło ( od strony wewnętrznej): dzięki specjalnej technologii klej
jest od strony wydruku. Znajduje ona zastosowanie w panoramach kuchennych,
drzwiach, meblach, blatach stołowych itp., gdzie wydruk nakleja się pod
szkło
.

Fototapeta samoprzylepna: idealnie sprawdza się do stosowania na frontach szaf, drzwiach, szybach, ściankach z Nida gips.

Naklejka magnetyczna: ( szerokośc materiału 61 cm ) naklejka przeznaczona na lodówki, i inne magnetyczne powierzchnie, zabezpieczona laminatem.


/DZIAŁ/ WYKOŃCZENIE

Laminowanie: dodatkowa opcja, która zabezpiecza fototapety przed uszkodzeniami mechanicznymi, przed odbarwieniami, tapetę pokrytą laminatem można swobodnie oczyszczać różnymi szmatkami, lekkimi detergentami (na zasadzie szyb w oknach). Laminowanie na pewno znacznie ułatwia użytkowanie tapety i przedłuża jej żywotność.

Obraz na płótnie -płótno canvas nabity na podramek - blejtram, wykonany ze specjalnych profili drewnianych, które są ścięte od strony obrazu, by płótno nie odbijało się na ramie. Każdy canvas jest werniksowany lakierem uv, przeciw zabrudzeniom, kurzem i promieniami UV

 

Wszystkie nasze prace są produkowane w najwyższej jakości - fotograficznej. Co daje gwarancję idealnego efektu końcowego.

NIE ULEGAJ STEREOTYPOM!

ZRÓB COŚ SWOJEGO!

Wybierz wzór, przyślij zdjęcie, pomyśl nad formatem i zamów!

Gwarantujemy, że ceny są takie a niekiedy nawet niższe jak w marketach, ale jakość i wykonanie oraz sama tematyka, zdecydowanie nieporównywalne i lepsze.